ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 03/01

спільного засідання педагогічної ради та ради

спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням

англійської мови №165 міста Києва

від 26 травня 2016 року

Присутні: 29

Відсутні: 4

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів.

2. Нагородження похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» учнів 1-8, 10 класів.

ПОСТАНОВИЛИ 1:

Перевести учнів 1-8, 10 класів до наступних класів:

2-А
1 Балашова Анастасія Ігорівна
2 Буйко Данило Констянтинович
3 Василевський Єгор Олексійович
4 Давидов Денис Євгенійович
5 Керімова Гюнай Расимівна
6 Климентьев Максим Валерійович
7 Король Єгор Романович
8 Кулиба Михайло Володимирович
9 Кучер Артем Тарасович
10 Левчук Георгій Олександрович
11 Лисенко Максим Артемович
12 Мазалов Акім Андрійович
13 Микитенко Сергій Сергійович
14 Мороз Анастасія Артемівна
15 Пилипенко Валерія Сергіївна
16 Рябущиць Катерина Михайлівна
17 Савенок Андрій Олександрович
18 Сокол Денис Сергійович
19 Свинченко Маргарита Ігорівна
20 Ткаліч Руслан Олександрович
21 Чала Олександра Олександрівна
22 Чорнокальська Анастасія Олександрівна
23 Шеремет Єва Олександрівна
24 Якубова Вероніка Андріївна
25 Ящук Дмитро Сергійович
2-Б
1 Віталінська Жасмін Петрівна
2 Гончаренко Катерина Юріївна
3 Гринцевич Кирило Владиславови
4 Гуров Олександр Олегович
5 Зейналли Ельвіра Елін кизи
6 Катревич Адрій Олександровч
7 Коробков Дмитро Фадійович
8 Кузьменко Михайло Олексійович
10 Майборода Анна Олександрівна
11 Мягка Поліна Олександрівна
12 Приймак Орест Сергійович
13 Реутова Калерія Олександрівна
14 Рибіцька Марія Віталіївна
15 Сокол Адрій Олександрович
16 Хоменко Ілля Анатолійович
17 Цебень Владислав Ігорович

П.І.П. учнів3-А
1 Антонюк Олександра Сергіївна
2 Гордовська Марія Костянтинівна
3 Гусєв Ілля Сергійович
4 Коваль Вероніка Юріївна
5 Корнєєва Вероніка Володимирівна
6 Ковальчук Марія Юріївна
7 Колісніченко Вікторія Анатоліївна
8 Кіркач Дмитро Андрійович
9 Клочко Кирило Сергійович
10 Кунченко Артем Ігорович
11 Мамбик Денис Андрійович
12 Маркелова Ірина Віталіївна
13 Молчанова Ева-Марія Олександрівна
14 Овсієнко Вероніка Віталіївна
15 Опанасенко Вікторія Олександрівна
16 Осташевський Денис Ігорович
17 Павленко Домініку Дмитрівну
18 Підмогильний Максим Сергійович
19 Постоленко Альона Сергіївна
20 Рожок Валерія Олегівна
21 Семенова Єва Юріївна
22 Складанна Анастасія Олександрівна
23 Стрижак Олександр Євгенович
24 Чайка Валентина Миколаївна
25 Чуприна Максим Олександрович
26 Шавро Алевтина Віталіївна
27 Шавро Данііл Віталіївна
28 Шквира Софія Ігорівна
4-А
1 Вовк Анастасія Юріївна
2 Ганич Єлізавєта Костянтинівна
3 Криворота Марія Олександрівна
4 Нікітін Арсеній Сергійович
5 Підлісна Поліна Володимирівна
6 Стецик Марк Віталійович
7 Чайка Валерія Миколаївна
3-Б
1 Брус Владислав Миколайович
2 Васильєва Марія Євгеніївна
3 Гулик Софія Миколаївна
4 Деменіна Анастасія Юріївна
5 Єчин Євген Олексійович
6 Загной Поліна Євгенівна
7 Котова Богдана Михайлівна
8 Кузнєцова Олександра Олександрівна
9 Корольков Микола Васильович
10 Порохнюк Крістіна Богданівна
11 Рибка Владислав Сергійович
12 Розумєєнко Аліса Едуардівна
13 Сьоміч Андрій Андрійович
14 Тітенков Кантемир Олександрович
15 Чиркіна Анна Петрівна
16 Чиркіна Дар`я Петрівна
17 Чернобривець Олександра Костянтинівна
18 Петелін Федір Ігоревич
19 Шульженко Владислав Денисович
5-А
1 Алдохіна Вікторія Олександрівна
2 Алєксєєнко Артем Євгенійович
3 Борзенко Іван Олександрович
4 Горчинський Олег Олегович
5 Гусак Гліб Максимович
6 Дівніч Олександра Олександрівна
7 Жилій Анна Іллівна
8 Жилій Єлизавета Іллівна
9 Іваненко Анна Олександрівна
10 Ковальська Ханна Аркадіушівна
11 Куватова Кристина Андріївна
12 Миргородська Аріна Олегівна
13 Оксюта Андрій Олексійович
14 Парубець Валерія Олексіївна
15 Покопцев Дмитро Олександрович
16 Роєв Олексій Олексійович
17 Сніткіна Марія Геннадіївна
18 Телякова Ніколіна Павлівна
19 Хамбір Катерина Анатоліївна
20 Хоменко Євгенія Анатоліївна
21 Цасюк Єлизавета Олегівна
22 Чудінович Костянтин Валерійович
23 Шпакович Владислав Віталійович
6-А
1 Алдохіна Владислава Олександрівна
2 Антощенко Микола Миколайович
3 Андрієвський Андрій Тарасович
4 Большаков Олексій Валерійович
5 Дорофєєв Кирило Борисович
6 Єчин Олексій Олексійович
7 Карабецький Іван Васильович
8 Ковальчук Анна Сергіївна
9 Ковтун Анастасія Леонідівна
10 Козубець Альона Олексіївна
11 Конопліч Руслан Валерійович
12 Коропатва Анастасія Миколаївна
13 Лукашевич Ірина Костянтинівна
14 Лопушняк Марія Костянтинівна
15 Малюга Ірина Костянтинівна
16 Маслакова Даря Артемівна
17 Матійко Вероніка Дмитрівна
18 Михайловський Артем Юрійович
19 Мельник Діана Вікторівна
20 Морозова Діна Едуардівна
21 Небесний Максим Олегович
22 Ніколаєнко Андрій Олегович
23 Онофрійчук Вікторія Андріївна
24 Папіш Аліна Володимирфівна
25 Пекарик Максим Миколайович
26 Пічкар Ангеліна Володимирівна
27 Рибіцький Максим Віталійович
28 Семенчук Соломія Маратівна
29 Смоляров Марк Денисович
30 Шатова Марія Сергіївна
31 Шилов-Мустя Максим Юрійович
32 Халіфа Лайалі Ахмедівна
33 Холодний Валерій Станіславович
7-А
1 Авдєєв Богдан Сергійович
2 Березовська Каміла Олегівна
3 Бурий Владислав Олегович
4 Варава Влада Святославівна
5 Ганькулич Марина Іванівна
7 Дереновська Маргарета Русланівна
8 Жигадло Олександра Вадимівна
9 Зоренко Володимир Миколайович
10 Ісмаілов Мед Русланович
11 Каранда Софія Ігорівна
13 Коваль Олексій Миколайович
14 Коса Марина Денисівна
15 Костюхін Анатолій Дмитрович
16 Лєбєдєв Михайло Юрієвич
17 Лукашенко Володимир Володимирович
18 Маїла Себастьян
19 Місік Гліб Юрієвич
20 Наліваєва Анастасія Олександрівна
21 Осадчий Дмитро Анатолійович
22 Парой Георгій Ігорович
23 Піпченко Андрій Віталієвич
24 Савченко Ольга Сергіївна
25 Салій Віолетта Романівна
26 Стражко Лада Юріївна
27 Хмизова Альона Ігорівна
28 Худойдотова Нігіна Шухратівна
29 Фіглюк Максим Анатолійович
30 Чала Богдана Олександрівна
31 Шавлівський Євген Романович
32 Шарапова Софія Юріївна
33 Шваб Олексій Олександрович
8-А
1 Базів Єва Дмитрівна
2 Варшико Даря Сергіївна
3 Вєтрова Влада Сергіївна
4 Дємков Кирило Андрійович
5 Дмитренко Марія Михайлівна
6 Дутчин Віталій Іванович
7 Дячук Кристина Віталіївна
8 Жигадло Денис Вадимович
9 Завірюха Валерія Дмитрівна
10 Катревич Дмитро Олександрович
11 Кирилов Євгеній Олексійович
12 Киркач Максим Юрійович
13 Ковальський Шимон Аркадюшевич
14 Литвиненко Інна Володимирівна
15 Макаренко Іванна Русланівна
16 Панченко Арсеній Андрійович
17 Панова Катерина Миколаївна
18 Перебийніс Назарій Богданович
19 Пічкар Анастасія Володимирівна
20 Плакся Олексій Андрійович
21 Хрущ Валентина Василівна
22 Шинкаренко Маргарита Володимирівна
23 Яремчук Дарина Олексіївна
9-А
1 Богданович Марія Сергіївна
2 Брус Єлізавета Миколаївна
3 Гайова Маріанна Петрівна
4 Герасимчук Олександра Василівна
5 Гопкало Михайло Юрійович
6 Дзелурі Еліна Георгіївна
7 Єрмак Дар`я Віталіївна
8 Єрмак Іларія Вікторівна
9 Жовніренко Данііл Владиславович
10 Ільченко Владислав Юрійович
11 Кіркач Владислав Андрійович
12 Костюк Вадим Володимирович
13 Кущик Анна Олександрівна
14 Оленченко Максим Андрійович
15 Паскалов Михайло Борисович
16 Перебийніс Даніель Богданович
17 Письменний Владислав Сергійович
18 Постернак Катерина Олександрівна
19 Степаненко Ганна Олександрівна
20 Сімакова Дарина Вікторівна
21 Сотніченко Юлія Василівна
22 Цикура Дмитро Васильович
23 Чернобривець Ілля Костянтинович
24 Шарапов Нікіта Юрійович
25 Юзишина Анна Юріївна
26 Ясинська Олександра Владиславівна
27 Яценко Леся Василівна
9-А
1 Богданович Марія Сергіївна
2 Брус Єлізавета Миколаївна
3 Гайова Маріанна Петрівна
4 Герасимчук Олександра Василівна
5 Гопкало Михайло Юрійович
6 Дзелурі Еліна Георгіївна
7 Єрмак Дар`я Віталіївна
8 Єрмак Іларія Вікторівна
9 Жовніренко Данііл Владиславович
10 Ільченко Владислав Юрійович
11 Кіркач Владислав Андрійович
12 Костюк Вадим Володимирович
13 Кущик Анна Олександрівна
14 Оленченко Максим Андрійович
15 Паскалов Михайло Борисович
16 Перебийніс Даніель Богданович
17 Письменний Владислав Сергійович
18 Постернак Катерина Олександрівна
19 Степаненко Ганна Олександрівна
20 Сімакова Дарина Вікторівна
21 Сотніченко Юлія Василівна
22 Цикура Дмитро Васильович
23 Чернобривець Ілля Костянтинович
24 Шарапов Нікіта Юрійович
25 Юзишина Анна Юріївна
26 Ясинська Олександра Владиславівна
27 Яценко Леся Василівна
11-А
1 Бігун Максим Оександрович
2 Большакова Валерія Валеріївна
3 Борейко Іван Юрійович
4 Воробєй Ангеліна Вячеславівна
5 Ганькулич Яна Іванівна
6 Городецька Марія Владиславівна
7 Горланов Андрій Валерійович
8 Дмітрієв Олександр Анатолійович
9 Дудіна Катерина Михайлівна Борейко Іван Юрійович
10 Євтягіна Владислава Сергіївна
11 Котвицький Олексій Констянтинович
12 Кульченко Лада Едуардівна
13 Лунін Дмитро Сергійович
14 Павлюк Юлія Юріївна
15 Перевознюк Ірина Михайлівна
16 Неборачко Даря Русланівна
17 Опанасенко Максим Олександрович
18 Скрипниченко Євгеній Олегович
19 Степанюк Андрій Володимирович
20 Сніткіна Вероніка Геннадіївна
21 Сторчак Іван Анатолійович
22 Федоренко Едуард Юрійович
23 Худойдотова Зорина-Сабріна Шухратівна

ПОСТАНОВИЛИ 2:

Нагородити похвальними листами наступних учнів:

1. Семенова Єва 2-А

2. Рожок Валерія 2-А

3. Осташевський Денис 2-А

4. Овсієнко Вєроніка 2-А

5. Молчанова Ева Марія 2-А

6. Маркелова Ірина 2-А

7. Купченко Артем 2-А

8. Коваль Вероніка 2-А

9. Кіркач Дмитро 2-А

10. Васильєва Марія 2-Б

11. Загной Поліна 2-Б

12. Розумєєнко Аліса 2-Б

13. Чорнобривець Олександра 2-Б

14. Нікітін Арсеній 3-А

15. Дівніч Олександра 4-А

16. Жиглій Єлізавета 4-А

17. Жиглій Анна 4-А

18. Шатова Марія 5-А

19. Маслакова Даря 5-А

20. Дереновська Маргарета 6-А

21. Каранда Софія 6-А

22. Коваль Олексій 6-А

23. Варава Влада 6-А

24. Кирилов Євгеній 7-А

25. Большакова Валерія 10-А

26. Міцюк Ніна 10-А

Голова педагогічної ради Вашкулат Л.П.

Секретар педагогічної ради Васько О.Я.

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.