16 ЛЮТОГО 2016 РОКУ

учні 10-А класу брали участь у проекті Асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Інтелектуальний конкурс-гра Intellectual Games: Tolerant Conflict Resolution in the Youth Environment"

/Files/images/roboch_foto/крок.png

10 грудня 2015 року в рамках проекту ЮНЕСКО учні та вчителі школи брали участь у Всеукраїнській конференції в Американському домі "Сучасна українська школа:виклики, реалії, перспективи"

/Files/images/roboch_foto/IMG_3473.JPG

Міжнародний проект "Юні посли миру"

В рамках проекту другий рік поспіль школа бере участь у проекті "Юні посли миру"

18 листопада 2015 року представники школи брали участь у Конгресі юних посланців миру «Усім світом – за мир!».

/Files/images/roboch_foto/092476c516a4d4609d9636b2252e4457.jpg

Школа нагороджена Дипломом за участь у Міжнародному молодіжному конкурсі волонтерських проектів «Служіння заради миру». Також отримала Сертифікат, який засвідчує, що наша школа є Школою миру, яка бере активну участь у розповсюдженні ідей культури миру, толерантності, сімейних цінностей у суспільстві та серед молоді.

/Files/images/roboch_foto/1.png

/Files/images/roboch_foto/2.png

16 вересня 2015 року відбулася конференція "Робота школи в рамках проекту Асоційовані школи ЮНЕСКО"

/Files/images/roboch_foto/20150908_114652.jpg

Участь у засіданні круглого столу Асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва "Екологічні проблеми сучасного мегаполіса"

15 травня 2015 року

Координатор проекту – вчитель англійської мови Пищай А.В.

Учасники – Скрипниченко Є., Большакова В., Лунін Д. (учні 9 кл.).

/Files/images/roboch_foto/P1030482.JPG

Національний проект «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді:

знати, зберігати, діяти», який організований спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником, Комунальним позашкільним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» та реалізувався за сприянням МОН України, Міністерства культури України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Національного центру МАН. (Протягом навчального року. Захист проекту – 30 березня 2015 року).

Тематика дослідження: «Виникнення музейного містечка на основі Києво - Печерської Лаври». Координатор проекту – вчитель історії та правознавства Касьяненко Т.М..

/Files/images/roboch_foto/12.jpg